خلاصه کتاب طراح زندگیتان باشید

کتاب طراح زندگیتان باشید، نقشه راهی است که شما را به زندگی ایده‌آل‌تان راهنمایی می‌کند. بیل برونت و دیو اوانز نویسندگان کتاب طراح زندگیتان باشید، بر این باورند که صرف نظر از آنکه چه سنی داریم، پیر هستیم یا جوان، چه کسی بوده یا در چه نقطه‌ای از جهان هستیم، داشتن تفکری طراح، می‌تواند به ما در ساخت زندگی که هم معنادار و هم ثمربخش باشد کمک کند. در کتاب طراح زندگی‌تان باشید درخواهید یافت که چگونه به رضایت درونی برسید و شادمانی را در آغوش بگیرید.

جالب است که برای کتاب طراح زندگیتان باشید، سایتی هم طراحی شده است، www.designingyour.life

در این سایت شما می‌توانید در دوره‌های آموزشی که به صورت کارگاهی برگزار می‌شود شرکت کرده و مهارت‌های طراحی یک زندگی بهتر را بیاموزید.

تا کنون چیزی بیشتر از 200 هزار نسخه از کتاب طراح زندگیتان باشید، به فروش رفته است.

بدین ‌ترتیب اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب طراح زندگیتان باشید اثر بیل برونت و دیو اوانز را ندارید، می‌‮توانید این خلاصه کتاب مفید

افرادی که به دنبال زندگی بهتر و رضایت‌بخش هستند؛
کسانی که به دنبال برقراری تعادل و توازنی میان کار و زندگی‌شان هستند؛
همه‌ کسانی که قصد فعالیت در عرصه‌های اجتماعی دارند.

بیل برنت (Bill Burnett) و دیو اوانز (Dave Evans) یکی از پرمخاطب‌ترین دوره‌های استنفورد (Stanford) را تحت عنوان طراحی زندگی اجرا می‌کنند. آن‌ها مرکزی را نیز با نام لابراتور طراحی زندگی (Life Design Lab) در این دانشگاه تاسیس کرده‌اند. دیو، علاوه بر این، مشاور مدیریتی و یکی از بنیانگذاران شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) نیز است.