خلاصه کتاب مرا بیرون بیاور

کتاب مرا بیرون بیاور، ابزاری کامل است که شما را وادار می‌کند افکار منفی خود را نادیده بگیرید؛ افکاری که شما را از رسیدن به موفقیت‌های شخصی و حرفه‌ای باز می‌دارند. پیتر هیمل من نویسنده کتاب مرا بیرون بیاور، در این کتاب توضیح می‌دهد که چطور ترس از محدودیت‌های بالقوه خود را با کمک گرفتن از انعطاف پذیری درون، خلاقیت و نقاط قوت، از خود دور کنید.

کتاب مرا بیرون بیاور از نظر علمی منسجم، از نظر انسانی بسیار الهام‌بخش و از نظر شخصی، رویکردی تکان‌دهنده برای نوآوری و انجام فعالیت‌های الهام‌بخش است. اریک روث (Eric Roth)، برنده جایزه اسکار، در مورد این کتاب گفته است: «کتاب مرا بیرون بیاور به من آموخت که پیدا کردن صدای درونم به اندازه‌ اینکه بیاموزم چطور راه بروم، شجاعت می‌خواهد.»

اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی فرصت مطالعه نسخه کامل کتاب مرا بیرون بیاور اثر پیتر هیمل من را ندارید، .‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

کسانی که چیزی در مورد ماروْ، صدای نکوهش‌گر درون خود نمی‌دانند؛
آن‌هایی که تحقق اهداف‌شان را به امروز و فردا موکول می‌کنند؛
آن دسته از افرادی که به‌جای رویارویی با تغییر، از آن فراری هستند!

پیتر هیمل من (Peter Himmelman) مؤسس شرکت بیگ موس (Big Muse Co.) است؛ شرکتی که تفکر خلاقانه، مهارت‌های رهبری و سطوح عمیق‌تری از برقراری روابط اجتماعی را در همه ابعاد زندگی آموزش می‌دهد. همچنین، او یک خواننده موفق ، ترانه‌سرا و آهنگساز فیلم و تلویزیون است که مفتخر به دریافت جایزه ناپا (NAPPA)، شش جایزه اَسکَپ (ASCAP) و شش جایزه طلای انتخاب والدین یا (Parent’s Choice Gold Award) شده است.

این موسیقی‌دان موفق، گلچین اشعار خود را در کتاب چیزهای غیرمنتظره (Impermanent Things) به رشته تحریر درآورده است. از جمله آلبوم‌های او می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

Imperfect World
This Father’s Day
From Strength to Strength