خلاصه کتاب 4 ساعت کار در هفته

کتاب 4 ساعت کار در هفته، به ما می آموزد تا چگونه ساعات کاری خود را کم اما درامدمان را افزایش دهیم.

تیم فریس، نویسنده این کتاب، کسی است که توانست درامد 40 هزار دلاری خود در سال با 80 ساعت کار در هفته را به درامد ماهانه 40 هزار دلار با تنها 4 ساعت کار در هفته برساند؛ او رمز این موفقیت بزرگ را در قالب نکات، راهکارها و اصولی موثر، در کتاب 4 ساعت کار در هفته منتشر کرد.

این کتاب که به عقیده خیلی از افراد، جزو کتاب هایی است که در هر قرن تنها یکی از آن ها منتشر می‌شود، آن قدر مورد استقبال قرار گرفت که تا کنون بیش از 2 میلیون نسخه از آن به فروش رسیده است.

تیم فریس در این کتاب، باورهای قدیمی در مورد کار و ثروت را از ذهن ما پاک کرده و به ما می آموزد که چگونه می توانیم ما هم، به چنان پیشرفتی که او در زندگی خود دست یافت، برسیم و در دنیای زیبای ثروتمندان جدید (The New Rich)، زندگی خود را هرچه شاد تر بگذارانیم.

همچنین مطالعه این کتاب توسط سایمون سینک، سخنران، متخصص مباحث سازمانی و نویسنده کتاب های معروف چرایی خود را بیابید، رهبر الهام بخش کسب و کار خود باشیم و رهبران آخر غذا می خورند، توصیه شده است.

پس اگر جزو کسانی هستید که تا کنون این کتاب خواندنی را مطالعه نکرده اید، مطالعه خلاصه کتاب 4 ساعت کار در هفته در را از دست ندهید.