خلاصه کتاب قانون ده برابر

کتاب قانون ده برابر نوشته گرنت کاردون یکی از کتاب‌هایی است که برای رسیدن به موفقیت باید مطالعه کنید. کاردون در این کتاب شروع به بررسی موفقیت از زوایای مختلف می‌کند و بخش‌های مختلف رسیدن به موفقیت را واکاوی می‌نماید. در این خلاصه کتاب سعی کردم مهم‌ترین بخش‌های این کتاب ارزشمند را برایتان بیاورم تا بتوانید بر اساس آن مسیر موفقیت خود را دوباره بازبینی کنید و اهدافی را برای خودتان تنظیم کنید که ارزش رسیدن داشته باشد.

چرا قانون ده برابر اینقدر مهم است؟

در دنیایی که همه به عادی بودن تن داده اند ما باید غیر معمولی باشیم. تنها در چنین شرایطی است که می‌توانیم خودمان را متمایز کنیم و به جایگاه مهمی برسیم. این قانون به شما کمک می کند اهداف ده برابری برای خود تنظیم کنید و با تلاش ده برابر به این اهداف دست پیدا کنید.

یکی از اشتباهات بزرگی که ما در زندگی خود مرتکب می‌شویم دست کم گرفتن خودمان، توانایی‌هایمان و استعدادهایمان است. در این کتاب یاد می‌گیرید که بزرگ فکر کنید و به گونه‌ای خودتان را بزرگ نشان دهید که هیچ کس نتواند نادیده‌تان بگیرد. برای دستیابی به موفقیت باید در مسیر درست ثابت قدم باشید و رویای یک شبه موفق شدن را از ذهن‌تان دور بیندازید.

حالا که اساتید دوره‌های انگیزشی افراد را تشویق می‌کنند فقط با فکر کردن به رویاهایشان دست پیدا کنند شما مرد عمل باشید و موفقیت را به وظیفه و مسئولیت خود تبدیل کنید.

تنها با طرز فکر درست و تلاش مناسب است که می‌توانید خودتان را به فردی متخصص تبدیل کنید تا همه به حرف‌هایتان گوش فرا دهند و عاشق شما باشند.

خلاصه کتاب قانون ده برابر: قوانین ده برابری که باید به خاطر داشته باشید
اگر دنبال رسیدن به موفقیت‌های بالاتر و بهتر هستید باید یک سری قوانین را هم یاد بگیرید. هر بازی قوانین خاص خود را دارد و بازی موفقیت و رسیدن به جایگاه‌های بالا از این قاعده مستثنی نیست. در این کتاب یک سری قاعده و قانون وجود دارد که برخی از آن‌ها را در ادامه با هم مرور می‌کنیم:

اهداف بزرگ برای خود داشته باشید. ماموریتی بزرگ برای خودتان ترتیب دهید. ماموریتی که فکر می‌کنید بالاتر از حد توان‌تان است.

ریسک پذیر باشید. به جای اینکه به مسائل عادی بپردازید رویاهای بزرگ در سر داشته باشید. برای رسیدن به این رویاهای بزرگ ریسک کنید.

عملگرا باشید. هیچ هدفی بدون اقدام به نتیجه نمی‌رسد. بعد از تنظیم اهداف باید دست به کار شوید و گام‌های عملی بردارید.

از انتقاد واهمه نداشته باشید. اگر دیگران پشت سرتان حرف می‌زنند زیاد نگران نباشید. آن‌ها فهمیده‌اند که شما در مسیر درست هستید و قرار است به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کنید.

دانلود رایگان کتاب قانون 10x گرنت کاردن pdf

شما می‌توانید خلاصه کتاب قانون ده برابری را به رایگان دانلود کنید. در هر بخش تمریناتی برایتان آورده‌ام تا کمی بیشتر فکر کنید و ببینید قرار است با زندگی‌تان چه کاری انجام دهید.